• HABER DETAY

Çay Kazanı İmalat Ve Çay Kazanları İle Fiyat Listesi

Çay Kazanı İmalat Ve Çay Kazanları İle Fiyat Listesi

Çay Kazanı Ve Çay Kazanları İle Fiyatları Bakır Çay Kazanları İle Diğerleri Arasında ki Farklılıklar Nelerdir?

Çay Kazanları ile detaylı bir araştırma yapan müşterilerimizi bilgilendirmek için detayları ve özellikleri burada inceleyeceğiz.Çay kazanı imalatı yapan firmamızda çay kazanları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Çay Kazanı İmalatı Yapan firmamızda ürünler full otomatik olarak satılmakta olup içi bakır hazne olarak üretilmektedir.Delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garantisi olup çay kazanı servis hizmeti sağlanmaktadır.

İçi dışı bakır veya içi bakır dışı boyalı çay kazanları için ise fiyatlar 900TL den başlamaktadır.Tüm Türkiye'ye kargo hizmeti bulunmaktadır.

Elektrik Özellikli Çay Kazanları

Elektrikli çay kazanları gaz yakıtılı kullanılmadan üretilen ürünlerdir.Isı rezistans ile sağlanır.Rezistans kazanı ısıtır ve ocak bölümünde pleyt bulunur.Full otomatik olan bu ürünler suyunu kendini alır ve derecesini otomatik olarak ayarlar.Elektrikli Çay Kazanları gaz özellikli ürünlere göre daha uygun fiyatları ile satılmaktadır.

Elektrikli Çay Kazanı

ÇAY KAZANI SEÇİMİ DİKKAT HUSUSLARI

Bakır çay kazanları seçim olarak daha fazla dikkat çekmektedir.Fiyatları 1100TL den başlamaktadır.Ürünleri satışı genellikle bakırın dikkat çekiciliği sebebi ile önemsenmektedir.Bakır ürünler üzerine yazı desen işlenebilmektedir.

Çay Kazanı fiyatları genellikle imalattan alırken daha kaarlı duruma geçmenizi sağlayacaktır.Bakır ve Boyalı Çay Kazanları fiyat etmen unsuru dış kasadır.Bakır ürünün dolar kuru ile hammade satışı fiyatı değişken kılar

 

Tarih: 24 - Mayıs - 2017

DİĞER HABERLER
İletişim Bilgileri
0216 540 06 66
info@caykazani.com
0541 781 67 37 / 0538 288 3737
Altınşehir Mahallesi, Hüma Sk. No:8, 34775 Ümraniye/İstanbul, Türkiye - İstanbul / TÜRKİYE