• HABER DETAY

Uygun Çay Kazanı

Uygun Çay Kazanı

Size Uygun Çay Kazanı Hangisi? Çay Kazanları Neye Göre Alınmalı ? Çay Kazanı Marka Seçimi ? Bakır Mı Krom Çay Kazanı mı ? Hepsi Ve Daha Fazlası için Yazımızı İnceleyebilirsiniz.

Çay Kazanı seçimi yaparken çoğu müşteri ne alacağını ve ürün özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olamayabiliyor.Neye göre Çay Kazanı Seçimi yapmalıyım? Sorusunu kendine soruyor ve biz bunu cevaplamaya çalışacağız.

Çay Kazanı Fiyatları genelde demlik sayısına ve dış kasa durumuna göre belirlenir.Demlik Sayısını için genelde en çok kullanılan 3 demlikli olup isteğe göre arttırılabilir veya azaltılabilir. 3 demlikli çay kazanı ortalama 800 bardak sıcak suyu içerisinde hapseder.Çoğu işletme için yeterli bir oran gibi gözüksede bazen yeterli olmayabiliyor.

Çay Kazanı Dış Kasa Önemi Nedir? Bakır Çay Kazanı Neden Almalıyım?

Bakır çay kazanları genelde dış kasasının dikkat çekmesi sebebi ile tercih edilmektedir.Dış Kasada Yapılabilen oynamalar işlemeler göze hoş gelir.Özellik olarak dışı boyalı çay kazanı ile bir farklılık bulunmamakta olup çay kazanı fiyatları olarak bakır ürünler yüksekdir.

Bakır çay ocağı kazanı üretiminde önde gelen firmamız isteğinize göre ürün üretebilmektedir.

Bakır Çay Kazanı Resimleri 

Bakır Çay Kazanı Resimibakır çay kazanlarıBakır Çay Kazanı İşlemeli

Resimleri bulunan bakır çay kazanları firmamızın kendi imalatı olup resimler firmamıza aittir.İzinsiz kopyalanmaması gerekir.

Ürünlerimiz içi bakır olarak üretilmekte olup 5 sene delinmeye ve çatlamaya karşı garanti kapsamındadır.Tüm Türkiye'de Ürünlerimiz bulunmaktadır. 

Tarih: 10 - Mayıs - 2017

DİĞER HABERLER
İletişim Bilgileri
0216 540 06 66
info@caykazani.com
0541 781 67 37 / 0538 288 3737
Altınşehir Mahallesi, Hüma Sk. No:8, 34775 Ümraniye/İstanbul, Türkiye - İstanbul / TÜRKİYE