• HİZMET DETAY

Bakır Çay Kazanı Fiyatlandırması Ve Çeşitleri

Bakır Çay Kazanı Fiyatlandırması Ve Çeşitleri

BAKIR ÇAY KAZANLARI VE ÇAY KAZANI FİYATLANDIRMASI BAKIR ÇAY KAZANI ALIRKEN BAKILMASI GEREKENLER VE BAKIR ÇAY KAZANI TÜRLERİ NELERDİR?

Bakır çay kazanı almayı düşünen ve neden bakır çay kazanı almalıyım? sorunusu soran müşterilerimiz için derlediğimiz bu çay kazanı yazısında bakır çay kazanları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

BAKIR ÇAY KAZANI NEDİR? DİĞER ÇAY KAZANI TÜRLERİNDEN FARKI NELERDİR?BAKIR ÇAY KAZANI FİYATLARI NEKADAR?

Bakır çay kazanları üzerine diğer çay ocağı kazanlarından farklı olarak yazı desen ve logo işlenebilmektedir.Firma logosu ismi gibi etmenler veya kendi motiflerimiz müşterinin isteği doğrulutusunda yapılabilmektedir.Bakır çay kazanları full otomatiktir.Özellik olarak standart olup değişen dış hazne olmaktadır.Diğer ürünler fırın boyalı veya farklı firmalarda yapışkanlı boya kullanılmaktadır.Fiyat olarak bakırın dolar ile satılmasından dolayı artışı bulunan bakır çay kazanları iç hazne de bakır olarak üretilmektedir.Bakır çay kazanı fiyatları ortalama Elektrik-gaz olarak 1300TL den başlamaktadır.Rezistans sayısı demlik sayısı gibi etmenlerle birlikte fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Bakır çay kazanı yazılıBakır Çay Kazanı

BAKIR ÇAY KAZANI FİRMA ETKİSİ NEDİR? BAKIR ÇAY KAZANI ALANLARIN GERİ DÖNÜŞ MESAJLARI

Bakır çay kazanı insanlar üzerinde ki düşüncesi şu şekildedir."Bakırın çay lezzeti farklı olur" mantığıyla bakır çay kazanı kullanan işletmelerde çay satışlarının artışı gözlenmiştir.Bakır ürünler dikkat çekmektedir.Fransa da bulunan müşterimiz Numan bey " Bakır çay kazanı aldığım günden beri müşterilerim bu ürünü tanımadığı için ürünü soruyor ve çayın kalitesinden 1 kişi gittikten son 3 kişi ile birlikte geliyor diyor".

Almanya paşa cafe Hüseyin Bey " 5.Bakır çay kazanımızı aldık.İnşallah bu şekilde çay satışımız devam ederse bir restauranta 2 çay kazanı koyacağız diyor".

 

Sizde Deneyin Pişman Olmayın ...

Bir Çay Bekleriz.

MARATON ÇAY KAZANLARI.