3 Demlikli Üstü Açılır Elektrikli Çay Kazanı


Ürün Kodu: 1562


Fiyat: 1450 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

Elektrikli Üstü Açılır Bakır Çay Kazanı 

3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI BOYUTLARI

YÜKSEKLİK

53 CM

EN

33 CM

BOY

94 CM

SU HACMİ

38 LİTRE

 

 

 

                                       

 

 

 

 

Emniyet ventilsiz çay kazanı almayınız pişman olmayınız

Piyasada bulunan ürünlerdeki emniyet ventilsiz uygun fiyatlı çay kazanları satışı yasak olup gaz açımı - denetleme sırasında yaşadığınız sorunları bize iletmektesiniz.Lütfen x firmalardan ürün alırken emniyet ventilli olup olmadığını sorunuz.

Emniyet ventili; herhangi bir gaz kesilip geri gelmesi durumunda çay kazanınızın dışarıya gaz vermesini engeller.Rüzgar basınç azalması vb durumunda ateş söndü bu durumda emniyet devreye girer ve gazı keser ancak standart musluk kullanılan işletmelerde gaz git gel gibi bir durumda kazan dışarıya gaz vermeye devam eder bu istenmeyen durumlara yol açabilir.

Firmamızdaki tüm çay kazanları emniyet ventilli olup CE-Gazmer onaylıdır.

3 Demlikli Ürünün kahveci gözü bölümü önden olarak istenirse çay kazanı boyunda 15CM küçülme olacaktır.Arıtma ve kahveci gözü istenmemesi durumunda 25CM küçülme olacaktır.

Kocaeli T Tipi Hapishanesi İçin Özel üretilen Bakır Çay Kazanımız Üstünde Besmele İşlemesi İle Müşterimize Teslim Edilmiştir.

Üstü Açılır Çay Ocağı Kazanı

Üstü açılır çay kazanı temizlik kolaylığı sağladığı bir gerçektir.Üstü açılır çay kazanlarımız siz müşterilerimizin özel üsteğine göre üretilebilmektedir.Sizde sipariş vermeden önce isteğinizi bize bildirmenizi rica ederiz.

Full Otomatik Çay Kazanı

Çay Kazanlarımız full otomatik olup suyunu kendi alıp ısı derecesini otomatik ayarlamaktadır.Özel izalasyon sistemi sayesinde çay kazanınız 14 Saat Kapalı kalsa bile içinde 60 derece su bulunur.İçi bakır çay kazanlarımız delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garantilidir.Çay Kazanı Üzerine İstenilen yazı desen yazılabilir.