3 Demlikli Bakır Elektrikli Çay Kazanı (Arıtmasız-Ocaksız)


Ürün Kodu: 1574


Fiyat: 1400 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

ELEKTRİKLİ BAKIR ÇAY KAZANI

Emniyet ventilsiz çay kazanı almayınız pişman olmayınız

Piyasada bulunan ürünlerdeki emniyet ventilsiz uygun fiyatlı çay kazanları satışı yasak olup gaz açımı - denetleme sırasında yaşadığınız sorunları bize iletmektesiniz.Lütfen x firmalardan ürün alırken emniyet ventilli olup olmadığını sorunuz.

Emniyet ventili; herhangi bir gaz kesilip geri gelmesi durumunda çay kazanınızın dışarıya gaz vermesini engeller.Rüzgar basınç azalması vb durumunda ateş söndü bu durumda emniyet devreye girer ve gazı keser ancak standart musluk kullanılan işletmelerde gaz git gel gibi bir durumda kazan dışarıya gaz vermeye devam eder bu istenmeyen durumlara yol açabilir.

Firmamızdaki tüm çay kazanları emniyet ventilli olup CE-Gazmer onaylıdır.

Resimdeki Çay Kazanı özel olarak elektrikli üretilmiş olup üstüne işletmenin yazısı ve logosu işlenmıştır.Full Otomatik Olan Çay Kazanı Suyunu Kendi Alıp Derecesini otomatik ayarlamaktadır.Sıcaklık düştüğünde ürün kendini otomatik olarak açar sıcaklık belirlenen seviye geldiğinde çay kazanı kendini otomatik olarak kapatır Enerji tassarufu ürünlerimizde %50 yi bulur.Paranız cebinizde kalır.

ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANI ÇALIŞMA SİSTEMİ

Elektrikli çay kazanları rezistans sistemi ile çalışmaktadır. Tüp ve doğalgaz bağlanamaz.Çay ocağı kazanı arıtması ekstra olarak istenebilir ve ürüne eklenebilir.Elektrikli kazanlarda ocak olarak pleyt ocak kullanılmaktadır.Ocak ve arıtma opsiyoneldir isteğe göre eklenebilir.

Elektrikli Çay Kazanı ELEKTRİKLİ FULL OTOMATİK ARITMALI VE OCAKLI ÇAY KAZANI RESİMDEKİ GİBİDİR.

Elektrikli Çay Kazanı Pleyt Ocak Pleyt ocak görüntüsü resimdeki gibidir

Çay Kazanlarımız Delinmeye Çatlamaya Karşı 5 Sene Garantilidir.

3 Demlikli çay kazanları 38LİTRE su kapasitesine sahiptir.Boyutlar isteğe göre ayarlanabilir.Daha Fazla Bilgi Almak için bizi arayabilirsiniz.

info@caykazani.com / 0216 540 06 66 / 0541 781 6737 /  0534 937 8116

DEMLİKLER VE KDV HARİÇ FİYATTIR. !!