3 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı


Ürün Kodu: 1596
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

3 DEMLİKLİ FULL OTOMATİK BAKIR ÇAY KAZANI ELEKTRİK-TÜP-DOĞALGAZ ÖZELLİKLİ

 

3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI BOYUTLARI

YÜKSEKLİK

53 CM

EN

33 CM

BOY

94 CM PANO DAHİL

SU HACMİ

38 LİTRE

 

 

 

                                       

 

 

 

 

3 Demlikli Ürünün kahveci gözü bölümü önden olarak istenirse çay kazanı boyunda 15CM küçülme olacaktır.Arıtma ve kahveci gözü istenmemesi durumunda 25CM küçülme olacaktır.Önden ocaklı çay kazanı ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Full otomatik çay kazanı içi ve dışı bakır olarak üretilmekte olup delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garantilidir.Üzerine yazı desen & logo gibi tüm istekler eklenebilir olup adrese kurulum hizmeti yapılmaktadır.

ÇAY KAZANI ÖZELLİKLERİ VE TEKNİK BİLGİLER

Ürün profesyonel sistem olup elektrik-tüp veya elektrik-doğalgaz seçenekleri seçimi sizin kullanım isteğinize göre tasarlanır.Çay kazanı teknik özellikleri ise;

 1. Suyunu kendisi alır, siz çay ocağından bir bardak su alırsanız ürün kendi içine otomatik olarak suyu ilave edecektir
 2. Derecesini otomatik ayarlar, ürün sıcaklık düşmesi durumunda kendisi ateşlemeyi yapar ve derece istenilen duruma geldiğinde kendini kapatır enerji tasarrufu %60dır.
 3. Özel izolasyon sistemi sayesinde 12 saat kapalı kalsa bile 50 derece su garantisi ve sabah ürünü açtığınızda 5 dakika içinde çay verme keyfini yaşarsınız
 4. 3 Demlikli Çay Kazanı 38LİTRE su hacmine sahiptir.
 5. Elektrik ve gaz aynı anda kullanılabilir.Hem enerji tasarrufu ve zaman kazandıran bu sistem sizi ve işletmenizi çaysız bırakmaz
 6. Bakır çay kazanları 'nda ürün üzerine yazı desen yazılabilir.Örnek ürünleri incelemek için tıklayınız.
 7. Ürünün içi de bakır olarak üretilmektedir.
 8. Kaldırılabilir demkeş sistemi ile üründen buhar çıkmaz çayınız yanmaz.
 9. 46 İlde servis hizmeti
 10. Delinmeye Çatlamaya Karşı 5 Sene Garanti verebilecek özgüvene sahip olan firmamız A kalite üretim yapmaktadır.
 11. Fiyatlara kdv dahil değildir.

 Gibi sıralandırılabilir.

Çay Kazanı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Ve Kolay Çay Kazanı Temizliği Nasıl Yapılır ?

Çay Ocağı Kazanı Alırken asıl dikkat etmeniz gereken nerede kullanıcağınız ve günlük çay  ihtiyacınızdır.Örnek olarak 3 Demlikli Çay Kazanı Ortalama Tek seferde 1000 Bardak Çay verebilmektedir.Burda ki husus sizin ihtiyacınız ve günlük kullanımınızdır.İçi bakır ürünler krom sınıfına göre daha dayanıklı ve sağlıklıdır.Tavlı bakır kullanılan ürünlerimiz de zehirlenme riski %0 dır.Yedek parça konusunda ise imalatımızda her türlü ürün tedariki mümkündür.

Temizlik konusu ise rutine bağlandığında kolay geciktirildiğinde ise size zarar oluşturabilir.6 Ayda bir kez yapacağınız periyodik bir bakım sizi sıkıntıya sokmayacaktır.Detaylı bilgi için Çay Kazanı Temizliği konumuzu inceleyebilirsiniz.

Çay Kazanı İmalatçıları

Maraton Çay Kazanları olarak imalat hayatımızın 25.yılındayız.Deneyen müşterilerimizin bizi bırakamadığı ve kalitesiyle ün yapan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten keyif almaktadır.Referanslar kategorimize göz atabilir ve bizi arayabilirsiniz.

0216 540 0666 / 0541 781 6737 / 0534 937 8116 / info@caykazani.com