ÇAY KAZANI SET PAKET KAMPANYASI


Ürün Kodu: 1624


Fiyat: 1899 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

3 DEMLİKLİ BAKIR ÇAY KAZANI BAKIR DEMLİKLER BAKIR CEZVE VE KARGO TAM PAKET ŞOK FİYAT KISA SÜRELİ ÇAY KAZANI KAMPANYASI

3 Demlikli üstü açılır bakır çay kazanı ve üç adet çelik veya bakır demlik ile bakır cezve tam paket halinde 5 sene garanti ile birlikte sizlerle.Full otomatik olan çay kazanlarımız elektrik-gaz özelliklidir.

 

Bakır çay kazanları üzerine istenilen yazı desen işlenebilir veya elimizde bulunan hazır desenler tercih edilebilir.Ürünlerimiz 5 sene delinmeye ve çatlamaya karşı garanti kapsamında olup tüm Türkiyeye ücretsiz kargolanacaktır.Bakır cezve pakete dahildir.

3 Demlikli Çay Kazanı Özellikleri;

Bakır çay kazanı üzerine firmanızın logosu-ismi yazılabilir.Herhangi bir kısıtlama bulunmayan ürünümüz a kalite olarak satıştadır.İçi de bakır olan çay ocağı kazanı delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garantili olarak satıştadır.İstenilen demlik sayısında üretilebilen ürünümüz tüm Türkiye’ye kargolanabilir.

Bakır çay kazanı teknik özellikleri ise;

  1. Full otomatikdir
  2. Suyunu kendi alır,siz nekadar su alırsanız kazan kendisi otomatik olarak içeriye okadar su alır ve dolum noktasına geldiğinde şamandıra kendini kapatır.
  3. Derece kaynama noktasına alındıktan sonra üründe sıcaklık düştüğünde brülör yanar ve kazan ısınır,istenilen ısıya geldiğinde ise kazan kendini kapatır ve beklemeye alır.Enerji tasarrufu %50dir.
  4. Elektrik-gaz ortak kullanım özelliği sayesinde toplu çay veren yerler için büyük kolaylık ürünümüzde sağlanmaktadır.15 Dakikalık normal kaynama süresini 5 dakikaya düşürdük.
  5. Özel izolasyon sistemi sayesinde 12 saat kapalı kalsa bile 60 derece su garantisi
  6. Çift karbon arıtma filtresi kullanılan ürünlerimizde arıtmalar profesyonel su arıtmasıdır.
  7. 46 İlde kurulum hizmeti.
  8. Üstü Açılır olarak imal edilir
  9. Her Türlü Çay Kazanı Yedek Parça İmkanı
  10. KDV dahil değildir.

BAKIR DEMLİK VE CEZVE

Bakır çay kazanı demlikleri büyük boy kahveci tipi olup 5 numara olarak bilinmektedir.İçi kalaylı olan ürünler A kalitedir.Parlaklığıyla göz alan ürünlerimiz size memnuniyet garantisi sunmaktadır.

İLETİŞİM

Firmamıza gelip ürünleri yerinde inceleyebilir veya adresinize gönderebiliriz.Kapıda ödeme veya kredi kartıyla taksit imkanımız bulunmaktadır.Fiyata KDV DAHİL DEĞİLDİR.

ADRES : ALTINŞEHİR MH NATO YOLU CADDESİ HÜMA SOKAK NO :8 ÜMRANİYE /İSTANBUL

TEL : 0216 540 0666 MAİL: info@caykazani.com 0541 781 6737