ÜSTTEN AÇILIR ÇAY KAZANI


Ürün Kodu: 1612


Fiyat: 1400 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

ÜSTTEN AÇILIR İÇİ DIŞI BAKIR ÇAY KAZANI FULL OTOMATİK FİYAT VE ÖZELLİKLERİ

Maraton 2017 serisi olarak satışta olan üstten açılır içi bakır çay kazanları kendi imalatımızdır.Temizlik yönünden kolaylığı ile dikkat çekmekte olan ürünlerimiz full otomatik olup standar çay kazanı özelliklerine sahiptir.İçi bakır olan ürünün delinmeye ve çatlamaya karşı 5 sene garantisi bulunmakta olup servis imkanı bulunmaktadır.

ÜSTTEN AÇILIR ÇAY KAZANI NEDİR?

Üstü açılır çay kazanı temizliği açısından size oldukça fayda sağlayacaktır.Üst kapak tamamen yerinden sökülüyor olması ve kazanın içine direk temas şansınız bulunmaktadır.Bu kolaylık ile kalitemizden ödün vermeden içi krom yerine bakır yapmaya devam etmekteyiz.

3 DEMLİKLİ BAKIR ÇAY KAZANI ÖZELLİKLERİ

Bakır çay kazanı özellikleri ise aşağıda detaylı olarak sıralanmaktadır.

  • 3 Demlikli Bakır Çay kazanınızın içi bakırdır
  • Çay kazanlarımız tüp,doğalgaz ve elektrikli seçimli olarak full özelliklidir..
  • Çay kazanlarımız full otomatik olup kendi su alıp kendisi otomatik kesmektedir.Sıcaklık düşmesi durumunda çay ocağı kazanımız kendini otomatik ısıtmaktadır..
  • Çay kazanlarınızın su derecesini siz belirlersiniz ve çay kazanınız sabit o sıcaklıkta kalır.
  • Çay kazanı Temizliği konusunda ise üstü açılır çay kazanı isteğinize göre üstünü açıp temizliğinizi rahatlıkla yapılabilirsiniz.Üstü açılır çay ocağı opsiyeneldir.Sizin seçiminize göre üretilir.
  • Özel İzalosyon sistemi ile çay ocağı kazanınız 12saat kapalı kalsa bile içerisinde 60 derece su bulunur.
  • DELİNMEYE ÇATLAMA KARŞI 5 SENE GARANTİ
  • Fiyata KDV DAHİL DEĞİLDİR

Bakır çay kazanları üzerine yazı desen logo işlenebilmektedir.Ekstra Fiyat gerektirmez.Resimler firmamıza ait olup izinsiz kopyalanmaması rica olunur.

info@caykazani.com / 0216 540 0666 / 0541 781 67 37  / 0534 937 8116/  NOLU TELEFONLARDAN BİZE ULAŞABİLİR VEYA FİRMAMIZA GELİP ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ