BAKIR ÇAY KAZANI


Ürün Kodu: 1603


Fiyat: 1800 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

2 DEMLİKLİ BAKIR İŞLEMELİ ÇAY KAZANI

 

Emniyet ventilsiz çay kazanı almayınız pişman olmayınız

Piyasada bulunan ürünlerdeki emniyet ventilsiz uygun fiyatlı çay kazanları satışı yasak olup gaz açımı - denetleme sırasında yaşadığınız sorunları bize iletmektesiniz.Lütfen x firmalardan ürün alırken emniyet ventilli olup olmadığını sorunuz.

Emniyet ventili; herhangi bir gaz kesilip geri gelmesi durumunda çay kazanınızın dışarıya gaz vermesini engeller.Rüzgar basınç azalması vb durumunda ateş söndü bu durumda emniyet devreye girer ve gazı keser ancak standart musluk kullanılan işletmelerde gaz git gel gibi bir durumda kazan dışarıya gaz vermeye devam eder bu istenmeyen durumlara yol açabilir.

Firmamızdaki tüm çay kazanları emniyet ventilli olup CE-Gazmer onaylıdır.

Bakır işlemeli olan ürünümüz Emniyet Müdürlüğü için özel olarak yapılmıştır.Tamamen el işlemesine sahip olan bu ürün elektrik ve tüp özellikli olarak tasarlanmış olup 5 sene garanti kapsamında bulunmaktadır.Teknik olarak çay kazanı özellikleri ne sahip olan ürünümüz üstünde ki yazı desen logo değiştirilebilir.Bakır Çay Kazanları kategorimizden tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İçi ve dışı bakır olan ürünümüzün imalat süresi 3 iş günüdür.Altta brülör sistemi ile ateşleme yapmakta olup kahveci beki istenirse 2 olarak imalata sokulabilir.

ÇAY KAZANI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

İçi dışı bakır olan ürün üzerine farklı desenler ve motifler işlenebilir.Standart çay kazanı özelliklerine sahip olan ürünümüzün teknik özellikleri ise;

 • 28 Litre Su Hacmi
 • Suyunu kendi alır; kazandan dışarıya çıkan su miktarı kadar içeriye otomatik olarak suyunu alır.
 • Derecesini otomatik ayarlar;Sıcaklık düştüğünde kazan kendini açar ve sıcaklık ayarlanan seviyeye geldiğinde kendini kapatır.Enerji tasarrufu %50 dir.
 • Çift karbon arıtma tüpü bulunmaktadır.Suda ki kokuyu ve pisliği alır.
 • Özel izolasyon sistemi sayesinde 12 saat kapalı kalsa bile 60 derece su garantisi
 • İstenirse zaman saati eklenebilir
 • Elektrik ve gaz aynı anda kullanılabilir.Yoğun işletmeler için çay kazanı ‘nda hayat damarı olan bu özellik kazanımızda bulunmaktadır.
 • İsteğe göre tasarım ve boyutlar değiştirilebilir
 • Bakır üzerine logo desen gibi işlemeler yapılabilir
 • Delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garanti kapsamındadır.
 • KDV fiyata dahil değildir.

ÇAY KAZANI İMALATI VE SATIŞI

Yıllardır çay kazanı imalatı yapan MARATON ÇAY KAZANLARI Türkiye ‘deki en kaliteli ürün satıcısı olarak bilinmektedir.Delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garanti veren firmamızı denemeden karar vermeyin

Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

info@caykazani.com / 0216 540 0666 / 0541 781 6737 / 0534 937 8116