BAKIR ÇAY KAZANI GAZ VE CE BELGELİ ÜRÜNLER


Ürün Kodu: 1629


Fiyat: 2000 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

BAKIR ÇAY KAZANLARI VE GAZ BELGELİ ÇAY KAZANLARI GAZMER ONAYI CE BELGESİ

Emniyet ventilsiz çay kazanı almayınız pişman olmayınız

Piyasada bulunan ürünlerdeki emniyet ventilsiz uygun fiyatlı çay kazanları satışı yasak olup gaz açımı - denetleme sırasında yaşadığınız sorunları bize iletmektesiniz.Lütfen x firmalardan ürün alırken emniyet ventilli olup olmadığını sorunuz.

Emniyet ventili; herhangi bir gaz kesilip geri gelmesi durumunda çay kazanınızın dışarıya gaz vermesini engeller.Rüzgar basınç azalması vb durumunda ateş söndü bu durumda emniyet devreye girer ve gazı keser ancak standart musluk kullanılan işletmelerde gaz git gel gibi bir durumda kazan dışarıya gaz vermeye devam eder bu istenmeyen durumlara yol açabilir.

Firmamızdaki tüm çay kazanları emniyet ventilli olup CE-Gazmer onaylıdır.

 

 

Çay kazanı ihtiyacınız için dikkat etmeniz gereken bazı etmenler bulunmaktadır.Ürünlerin CE belgeli ve GAZMER onaylı olması gerekmektedir.Gazmer onayı olmayan ürünlerin gaz açılışı resmi daire tarafından yapılmamaktadır.Önemli bir husus olduğunu belirtmemiz gerekir.

Tüm ürünlerimiz CE belgeli ve Gazmer onaylı olup gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz.Ürün imalat politikamız az kaar yüksek kalite ile fısıltı gazetesi şeklinde yayılmakta olan Maraton Çay Kazanları tüm İçi bakır ürünleri 5 sene delinmeye ve çatlamaya karşı garanti vermekte olup sektörde muadili bulunmamaktadır.

Tüm ürünlerimiz elektrik-gaz ortak kullanım imkanı veya sadece elektrik - sadece gaz gibi yakıt seçimi hakkınız bulunmakta panodan kolaylıkla bu ayarları yapabilirsiniz.

Bakır çay kazanları üzerine logo yazı desen işlenebilmektedir.Yazı veya firmamzıda bulunan desenlerden ekstra ücret istenmemektedir.Logo işlemelerinde 50TL kalıp ücreti istenmektedir.

Ürün yer sıkıntısı olması durumunda ocak-arıtma iptal edilebilir veya ekstra oynama yapılabilmektedir.

Tüm çay kazanlarımız üstü açılır olarak imal edilmektedir.İstenirse üstü kapalı da imal edilebilmektedir.

Çay kazanlarında profesyonel arıtma tüpü kullanılmaktadır.Bölgeye göre değişken olup ortalama senede 1 kere tüp değişimi gerekecektir.

Bakır çay kazanlarında iç hazne 0.70 bakırdan üretilmekte olup muadili bulunmamaktadır.

Tüm Türkiye'ye kargo ve kapıda ödeme imkanı ile ürünler gönderilmektedir.Ürünlerimize hepsiburada-n11-sahibinden gibi kabullenilmiş alışveriş sitelerinden de ulaşabilirsiniz.

Servis hizmeti sorusunu cevaplamak gerekir ise içinizde herhangi bir tereddüt kalmamasını istirham ederiz şöyle ki ; 40 İlde servis hizmetimiz bulunmaktadır.Servis hizmetimiz olmadığı illerde ise ürünün ilk olarak mobil şeklinde arıza tesbiti belirlenir.Gerekli parça firmamızdan gönderilir değişimini elektrikçi veya sizin dahi yapabileceğiniz sök tak şeklinde parçalar bulunan panodan değiştirilebilir çözülemeyecek bir durum olması halinde ürünün anında kargoya yenisi verilir sorunlu ürün geri istenir.Bizi tercih edip madur olan bir müşterinin olmamısından çok memnunuz.

Çay kazanı alırken nerden aldığınıza dikkat etmeniz gerekir.

Ürünlerimiz ; çay kazanları,davlumbaz, kahveci masası,kahve sandalyesi,demlik çeşitleri,cezve,bakır sahan gibi ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Çay kazanı davlumbaz ve demlikler

ÇAY KAZANI ÖZELLİKLERİ

ÇAY KAZANI ÖZELLİKLERİ

Çay kazanları full otomatik olması tüm işlerini kendisi halletmesi anlamına gelmektedir.Siz sadece sabah gelip çay kazanı çakmağına basıp işlerinize devam etmeniz sizin rahatlığınızın sağlanması için üretilmiş ürünlerdir.

Çay Kazanı Özellikleri ;

 • Çay kazanı toplamda 37Litre su alır ancak siz 33Litresini kullanabilirsiniz çünkü gizli rezistans olduğu için 4litre su rezistans üstünde sabit olarak kalır.Rezistans patlama riskini minimuma indirdik.
 • Çay kazanları arıtma sistemi ile kireç seviyesini aşağıya indirdik.İddaa ediyoruz piyasada bulunan en kaliteli arıtma tüplerini kullanıyoruz.Ürünlerimizde karbon arıtma filtersi kullanılmaktadır.
 • Çay kazanı suyunu kendisi alır, taharet veya dış arıtmaya bağlanan rekor ile şamandıra sistemi sayesinde suyunu kendisi alacaktır.Çay kazanından bir bardak su çıkarsa akabine 1 bardak suyu kazan içerisine otomatik olarak alacak dolum noktasına geldiğinde kendisini kapatacaktır.
 • Panosunda bulunan termometre ile suyun sıcaklığını sürekli takip edebilirsiniz
 • Ürünlerimizde yakıt tasarrufu %60 olup ısı kaybı çok düşüktür.Özel olarak üretilen izolasyon malzemesi sayesinde çay kazanı 12 saat kapalı kalsa bile içerisinde 60 derece suyu muhafaza eder.Sabah işletme açıldığında 5dakika içerisinde sıcak suyunuz hazır.
 • Çay kazanı panosundan belirlenen sıcak su derecesi ayarlandıktan sonra çay kazanı kendisini belirlenen sıcaklığa geldiğinde kapatır.Sıcaklık düştüğünde kendisini tekrar açar fazladan yakıt yakımını sıfırladık.
 • Elektrik-gaz ortak kullanımı sayesinde çok yoğun zamanlarda su sıcaklığınız hep istediğiniz gibi kalsın
 • Ayarlanabilir ayaklar sayesinde çay kazanı yükseklik ve alçaklığını istenilen seviyede tutulabilir.
 • Yaylı demkeş sistemi sayesinde demlikler çay kazanı üstün oturur ve demkeş açılır çay kazanınızdan yukarıya buhar çıkmaz.
 • Ürünlerimizin üstü tamamen açılır olup temizlik açısından gayet rahattır.
 • Elektrikler gittiği zaman ocakda bulunan kırmızı düğme sayesinde gaz seviyesini manuel olarak ayarlıyabilirsiniz.
 • Çay kazanları üzerine logo desen ve yazı işlenebilmektedir.
 • 360 Derece döner teflonlu musluk ile gelmektedir.
 • Şehir dışına ürün kurulu olarak kargolanmaktadır.Sadece arkadan gaz bağlantısı yapılacaktır verilen rekor su çıkışına takılacaktır.

 

EMNİYET VENTİLSİZ ÇAY KAZANI ALMAYINIZ PİŞMAN OLMAYINIZ

PİYASADA BULUNAN ÜRÜNLERDEKİ EMNİYET VENTİLSİZ UYGUN FİYATLI ÇAY KAZANLARI SATIŞI YASAK OLUP GAZ AÇIMI - DENETLEME SIRASINDA YAŞADIĞINIZ SORUNLARI BİZE İLETMEKTESİNİZ.LÜTFEN X FİRMALARDAN ÜRÜN ALIRKEN EMNİYET VENTİLLİ OLUP OLMADIĞINI SORUNUZ.

FİRMAMIZDAKİ TÜM ÇAY KAZANLARI EMNİYET VENTİLLİ OLUP CE-GAZMER ONAYLIDIR.