Bakır Davlumbaz


Ürün Kodu: 1602


Fiyat: 700 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

DUVAR TİPİ BAKIR İŞLEMELİ ÇAY KAZANI DAVLUMBAZI

Özellikle çay kazanlarında kendini gösteren işlemeli davlumbazımız sizin isteğinize göre özel boyutlarda üretilebilmektedir. Set halinde satışı da bulunan ürünümüzü bakır çay kazanları kategorisinde inceleyebilirsiniz.Dışı tamamen işlemeli bakır olan bu ürün tüm Türkiye'ye kargolanabilmektedir.İmalatı firmamızda yapılmakta olan davlumbazlarımız solma yapmaz.Kullanılan özel vernik ve boya sistemi ile ilk günkü rengini senelerce koruyabilmektedir.Resimde bulunan davlumbazlar hakkızade firması için özel olarak yapılmıştır.İstenilen ölçüde üretimi mümkün olan bu ürünleri firmamız adresinize göndermektedir.

Bakır Çay Kazanı DavlumbazıÜrünler Üsküdar Hakkızade De görülebilir.

DAVLUMBAZ FİYATLANDIRMASI

Davlumbaz fiyatlandırılırken ana faktör boyut ve istenilen özel işlemlerlerdir.Standar 3lü çay kazanına göre davlumbaz fiyatları sabittir.Detaylı bilgiyi firmamızadan alabilirsiniz.Aynı çay ocağında olduğu gibi bu ürünlerde istenen yazı desen logo işlenebilmektedir.İçi özel bakır boyası ile boyanıp dışı işlemeli verniklidir.Tüm Türkiye'nin çay kazanı ve davlumbaz ihtiyacını karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz ve işimizde iddalıyız.Sizde bize danışmadan karar vermeyin.

ÇAY KAZANI + DAVLUMBAZ + DEMLİK

Set ürünümüzü incelemek için tıklayınız. Ürün çay kazanı, davlumbaz, bakır işlemeli demlik, kargo olarak fiyatlandırılmıştır.46 ilde kurulum yaptırabilen ve 5 sene gibi bir garanti veren Maraton Çay Kazanları 'nı incelemeden karar vermemenizi öneriyoruz

Nato Yolu cd.Hüma Sok.No:8 Ümraniye/İstanbul 0216 540 0666 / 0541 781 6737