DESENLİ KROM ÇAY KAZANI


Ürün Kodu: 1607
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

DESENLİ KROM ÇAY KAZANI MARATON 2017

2017 'nin yeni serisi olan desenli kromumuz damga desenli parça parça göz alıcılığı ile dikkat çekmektedir.0.80 Krom Kalınlığına sahip olan ürünümüz full otomatik olup muadili yoktur.Standart çay kazanı özelliklerine sahip olan ürünümüz full otomatik olup suyunu kendi alıp derecesini otomatik olarak ayarlamaktadır.

YÜKSEKLİK 54 CM
BOY 84 CM
EN 35 CM
LPG VE GAZ ISI GÜCÜ 2200 kcal/saat
ELEKTRİK ISI GÜCÜ 2000 wattDESENLİ KROM NEDİR?

İtal krom olarak bilinen bu ürünler kalitesi ile bilinmektedir.0.80 kalınlığın yıpranma ve solma riski yoktur.İçi bakır olarak üretilen ürün delinmeye ve çatlamaya karşı 5 sene garanti kapsamındadır.Memnun kalcağınızı biliyoruz.

1. 3 Demlikli desenli krom çay kazanının içi bakırdır.

2. Çay kazanlarımız tüp,doğalgaz ve elektrikli seçimli olarak full özelliklidir..

3. Çay kazanlarımız full otomatik olup kendi su alıp kendisi otomatik kesmektedir.Sıcaklık düşmesi durumunda çay ocağı kazanımız kendini otomatik ısıtmaktadır..

4. Çay kazanlarınızın su derecesini siz belirlersiniz ve çay kazanınız sabit o sıcaklıkta kalır.

5. Çay kazanı Temizliği konusunda ise üstü açılır çay kazanı isteğinize göre üstünü açıp temizliğinizi rahatlıkla yapılabilirsiniz.Üstü açılır çay ocağı opsiyeneldir.Sizin seçiminize göre üretilir.

6.Özel İzalosyon sistemi ile çay ocağı kazanınız 12saat kapalı kalsa bile içerisinde 60 derece su bulunur.

7.DELİNMEYE ÇATLAMA KARŞI 5 SENE GARANTİ

8. Fiyatlara KDV dahil değildir.