Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Bakır Demlikler Ve Bakır Çaydanlık Çeşitleri İle Semaver Demlikleri

Bakır Demlikler Ve Bakır Çaydanlık Çeşitleri İle Semaver Demlikleri

Bakır ürünler görüntüsü,desenleri,işlemesi ve duruşu ile hem gözlere hemde damaklara hitap eden geleneklerimizden gelen ürün çeşitidir.

Bakır çaydanlıktan cezveye bakır güğüm yumurta tavalara vb. hayatımızın her noktasında bakır ürünler ile karşılaşabiliriz. 

BAKIR ÇAYDANLIK ALT ÜST BAKIR DEMLİK

Evlerimizde kullandığımız bakır çaydanlıklar alt üst iki ayrı parça olarak genelde kullanılabilimektedir.Bakır çaydanlık dış desenleri değişkenlik gösterebilmektedir.Genel olarak büyük boy çaydanlık olarak satışta olan ürün 1.8LT alt çaydanlık hacmi ve 1.10Lt üst çaydanlık hacmine sahiptir.Dış deseni papatya,yonca,çekiç işlemeleri gibi desenlerde bulunabilir.

 

Bakır Çaydanlık Desenli

Yukarıda görseli aktarılan papatya işlemeli bir bakır çaydanlıktır.Firmamızdan tüm bakır çaydanlık ve cezve osmanlı ocağı gibi ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bakır Ürünleri İncelemek İçin Tıklayınız.

Bakır Kahveci Demlik Çeşitleri 

Genel olarak çay kazanı ve semaver ürünleri için kullanılan kahveci demlikleri kendi içerisinde boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bakır Semaver Demlik

Yukarıda bulunan bakır semaver demliği 1 LT su hacmine sahiptir.Genel olarak semaver çay kazanı ve tek demlik işlemler için kullanılan küçük bakır çaydanlıktır.

Bir başka bakır çaydanlık türü olan ürünümüz armut tip bakır çaydanlık ve klasik bakır çaydanlık ürünümüz 2.1 LT su hacmine sahiptir. 

Ürün 2 modeli arasında LT ve özellik olarak bir farklılık bulunmamaktadır. Diğer semaver demliğinden farklı olarak çay kazanları ve büyük semaverlerde tercih edilmektedir.Bakır Kahveci DemliğiBakır Armut Demlik

 

Görsellerde bulunan bakır çaydanlıklar desenleri değişkenlik gösterebilmektedir.Ürünler genel olarak çok tercih edilen desen tipine göre üretilmektedir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır