Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Bakır Ocakbaşı Mangal Ürünleri Ve Fiyatları Ocakbaşı Çeşitleri İle Ocakbaşı Mangal Tezgahları 2021

Bakır Ocakbaşı Mangal Ürünleri Ve Fiyatları Ocakbaşı Çeşitleri İle Ocakbaşı Mangal Tezgahları 2021

Bakır ocakbaşı mangal ürünleri metre ve açık yada kapalı bakır ızgara olarak çeşitlendirilen ürün tipleridir.Ürünler dış kasası bakır kaplamalı ocakbaşı olarak üretilmektedir.Bakır üzerine logo,yazı,desen işlemesi yapılabilmektedir.
Güncel fiyatı 2250TL metre fiyatı bulunan ürün güncel kur durumuna göre değişiklik gösterebilir bunun fiyatı bakırın kura bağlı olmasıdır.

Bakır ocakbaşı üretimi ve imalatı yapan firmamız istediğiniz ürün tipinde üretim yapabilmektedir.

Kapalı Bakır Ocakbaşı MangalYukarıda görseli belirtilen ürün kapalı bakır ocakbaşı mangal ürünüdür.Ürün arka bölümü açık olmayan ürünler kapalı olarak adlandırılmaktadır.

Açık Bakır Ocakbaşı Mangal

Yukarıda belirtilen ürün açık bakır ocakbaşı mangal ürünüdür.Ürün genel olarak açık alanlarda kullanılmaktadır.

OCAKBAŞI MANGAL ÜRÜNÜ PARÇALARI TEZGAH VE IZGARA TELİ TEMİNİ

Ürünü ekstra olarak ihtiyaç kapsamında olan ocakbaşı ızgara teli,mermer ocakbaşı tezgahı gibi ihtiyaçları bulunabilmektedir.Bu ihtiyaçlar firmamızda karşılanmaktadır.Ocakbaşı tam set kurulu şekilde teslim edilebilmektedir.

Ocakbaşı mangal havalandırması için özel motor temini bulunabilmektedir.

Bakır Ocakbaşı TezgahYukarıda görseli belirtilen bakır ocakbaşı tezgahı tamamen mermer olarak üretilmiştir.Ahşap gibi üretim seçenekleri mevcuttur.Ürün mermere gömülü şekilde bir ocakbaşıdır.Ürün ön taraftan ise dışarıya havalandırma çıkışı uygulanmıştır.Ürün örnek olarak aktarılmış olup firmamız tarafından kurulumu tamamlanmış bakır ocakbaşıdır.

Dış havalndırma istenirse bakır olarak da yapılabilmektedir.

Ürün üst sağ sol ve yanlar tamamen mermer olarak uygulanmış ocakbaşı tezgahıdır.

BAKIR OCAKBAŞI NEREDEN ALINIR ? OCAKBAŞI YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR VE BAKIR OCAKBAŞI FİYATLARI

Bakır ocakbaşı firmamız imalatında bulunan bir ürün tipidir.Ocakbaşları üretilirken ilk olarak istekleriniz dinlenir ve uygunluk oluşturulmaya çalışılır.Bakır ocakbaşı ürünlerimizden memnun kalacağınıza eminize.Ekstra isteklere göre temin üretim süreleri değişebilmektedir.Bakır ocakbaşı mangal üreticisi Maraton Çay Kazanlarıdır.Bakır ocakbaşı mangal ürünlerimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün temin etmeden kargo süreçleri ve imalat temin süresi belirlenmelidir.Ürünü ocakbaşı bakır mangal fiyatları metre olarak belirlenmektedir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır