Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Çay Kazanı Fiyatları Nelerdir? Meşale Çay Kazanı Fiyatları Ve Şelale Çay Ocağı Fiyatları Maraton Çay Kazanı Fiyat Listesi

Çay Kazanı Fiyatları Nelerdir? Meşale Çay Kazanı Fiyatları Ve Şelale Çay Ocağı Fiyatları Maraton Çay Kazanı Fiyat Listesi

Çay Kazanı Fiyatları Nasıl Şekillenir ? Çay Kazanı Firmalarının Güncel Çay Kazanı Fiyatları Nelerdir? En İyi Çay Kazanı Markası Hangisi ?

Çay kazanı fiyatları , firmalara ve ürün kalitelerine göre değişmekte olan fiyatlar aslında çok geniş bir yelpazede bulunmaktadır.Sektörde bulunan üç öncü firma olan Meşale çay kazanı fiyatları , Şelale çay kazanı fiyatları ve Maraton çay kazanı fiyatları aşağıda ortalama olarak belirtilmiştir.

Sektör için gerekli ihtiyaçları karşılayan üç firma için verilmiş fiyatlardır.Bu fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.Ortalama bir fiyat almanız için verilmiş çay ocağı kazanı fiyatlarıdır.

Ürün ham maddeleri dolar ve euro kuru ile satılmakta olduğundan özellikle bakır çay kazanı fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.

İmalatçı firmalar kendi bünyesinde ikinci el çay kazanı satışı ve fiyatlandırması genel olarak yapmamaktadır.

İçindekiler

Çay Kazanı Fiyatları Nasıl Şekillenir ? Çay Kazanı Firmalarının Güncel Çay Kazanı Fiyatları Nelerdir? En İyi Çay Kazanı Markası Hangisi ?. 1

Çay Kazanı Fiyatları 1

Çay Kazan Nasıl Seçilir? En İyi Çay Kazanı Hangisi ? Çay Kazanı Markaları Nelerdir?. 2

 

 

Çay Kazanı Fiyatları

Belirteceğimiz üç firma için fiyatlarda değişkenlik olabilir.En aktif ve tercih edilen üç ürün tipi için fiyatlar aşağıda belirtilmiştir.

Meşale Çay Kazanı Fiyatları

Meşale Çay kazanları sektörde aktif satışı olan bir firmadır.Kahvehane ve resmi kurumlarda ağırlığı hissedilen Firma için Meşale çay kazanı fiyatları ise;

 • Meşale Çay Kazanı Fiyatı İki Demlikli Bakır Çay Kazanı: 2600TL
 • Meşale Üç Demlikli Bakır Çay Kazanı Fiyatı: 2900TL
 • Meşale Dört Demlikli Bakır Çay Kazanı Fiyatı: 3350TL

Olarak bilgilendirilmiştir.Statik Boyalı Ürünler ile yine ortalama olarak 300TL-250TL arası fiyat değişkenliği göstermektedir.

Maraton Çay Kazanı Fiyatları

Maraton çay kazanları genelde kurumsal ve toplu tüketim firmalarında kullanılan bir çay kazanı markası olarak sektörde geniş bir satış yelpazesine sahip firmalardandır.

Çay Kazanı Fiyatları ise;

Olarak görüntülenmektedir.Statik boyalı çay kazanları için fiyatlar 200TL fark ile indirimli olarak satılmaktadır.Maraton çay kazanı fiyat listesini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Şelale Çay Kazanı Fiyatları

Şelale çay kazanı aktif üretim hacmi ve satış ağı ile yine üst satış rakamlarında olan bir çay kazanı firmasıdır.

Şelale çay kazanı fiyatları ise;

 • Şelale İki Demlikli Bakır Çay Kazanı Fiyatı : 2400TL
 • Şelale Üç Demlikli Bakır Çay Kazanı Fiyatı : 2800TL
 • Şelale Dört Demlikli Bakır Çay Kazanı Fiyatı : 3150TL

Olarak fiyatlandırılmaktadır.

Ürün fiyatları mevcut döviz ve ham madde fiyatlarına göre tüm firmalarda değişebilmektedir.Ortalama olarak bir fiyat belirlemeniz için belirtilmiş fiyatlardır.

Çay Kazan Nasıl Seçilir? En İyi Çay Kazanı Hangisi ? Çay Kazanı Markaları Nelerdir?

Çay kazanı ürünü çok fazla marka ve firma bulunduran bir sektördür.Ancak burada yapılan en büyük hata belge sorgulamadan ucuz olduğu için çay kazanı alıp sonrasında yaşanan problemlerden ürün seçememe ve doğru çay kazanı firmasını bulamama gibi problemlerden doğan sorunlar ile ürünlerin çöpe atılması ile sonuçlanan hatalı seçimler cebinize zarar verecektir.

Çay Kazanı Almadan Önce Firmaya Sormanız Gereken Bazı Sorular Bulunmaktadır. Bu Sorular İse;

 1. CE BELGESİ olması
 2. Gazmer Belgesi olması
 3. Emniyet Ventilli Ocaklı Çay Kazanı Üretmesi
 4. Gerekli kontrolleri yapacak sistemi kurması
 5. Teknik servis garantisi vermesi
 6. Çay Kazanı Yedek Parça Garantisi Vermesi

Gibi sorularınızın cevaplanabilmesi gerekmektedir.

Size bu cevapları verebilecek firma sayısı sınırlıdır.

Her çay kazanı firmasının iddialı olduğu bazı alanları bulunmaktadır.Burada firmaların size sunabildiği referanslar çok önemli olacaktır.

Gaz ürünleri gözden kaçırılmaması gereken hata affetmeyen ürünlerdir.

Herhangi bir tecrübesizlik ve amatörlük sonucu oluşabilecek sıkılmayan bir gaz düğmesi çok kötü sonuçlar doğurabilir.

Yukarıda belirttiğimiz firmalar ile aralarında fazla fiyat farkı olan firmalara yönlenilmemesi gerekmektedir.Yapılacak hata sizde  kısa sürede ürünü çöpe atma yada farklı negatif sonuçlar doğurabilmektedir.

Firmaların KDV Hariç veremediği fiyatları online alışveriş siteleri yada diğer resmi veya resmi olmayan satış kanallarında KDV Dahil olarak satması akıllarda soru işareti uyandırması gereken sebeplerdendir.

Burada yapılan bilgilendirme sizin sorun yaşamamanız için verilmiştir.
 

Ürünleriniz Ve Paranız Çöp Olmasın Çay Kazanı İçin Doğru Seçimi Size Bırakıyoruz...

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır