Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Çay Kazanı Musluğum Su Damlatıyor Semaver Musluğu Nereden Temin edebilirim

Çay Kazanı Musluğum Su Damlatıyor Semaver Musluğu Nereden Temin edebilirim

ÇAY KAZANI MUSLUĞU SU DAMLATMA VE SEMAVER MUSLUĞU AKITMA PROBLEMİ ÇAY OCAĞI MUSLUK SORUNLARI

Çay Kazanı Musluğu Su Damlatıyor ve Çay Kazanı Damlatıyorsa Yada Semaver Musluğu Akıtma Yapıyorsa Bu Konu Tam Size Göre Hadi Başlıyalım.

Profesyonel tip demlikli çay kazanları musluğu su damlatıyorsa contalı sistemli musluklarda conta değişimi yapılıp sorun çözülebilir.

Çay Kazanı Musluk Contası

Eğer çay kazanı musluğu su damlatmasını bağlantı yerinden yapıyor ise dış contalı ürünlerde conta değişimi yada teflon yenilemesi ile sorun çözülecektir.

Çay Kazanı Musluk Contası Ve Somunu

Eğer çay kazanı musluk bağlantı bölümünden damlatıyor ise musluk maşonu esneme yapmış ve delinme gibi bir problem yaşanıyor olabilir.

Yukarıda verdiğimiz aşamaları denediniz ve musluktan su damlaması kesmiyor ise çay kazanı musluğu temin etmeniz gerekecektir.

Çay Kazanı Musluğu Nasıl Sökülür?

Çay Kazanı musluğu sökümü herhangi bir şeyi söküp takmak kadar basit bir işlemdir.Ürün içerisinde su olmadığından emin olduktan sonra musluğu söküm yönünde fazla bastırmadan ve kastırmadan çevirerek çıkartabiliriz.Çok büyük bir baskı uygulamak musluk bağlantı yerinde yıpranmaya yol açabilir hafif ve az bir baskı ile işlem yapmalıyız.

Çay Kazanı Musluğu Firmamızda Teflonlu Musluk Olup Musluk Contası Gibi Eklere ihtiyaç duymamaktadır.Ürün sıcak su ile buluştuğunda esneme yapacaktır ve serçek parmak ile çevrilebilecektir.A kalite teflonlu çay kazanı musluğudur.

Çay Kazanı Musluğu

Çay Kazanı Musluğu Satın Almak İçin Tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır