Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Çay Kazanı Özellikleri Tüplü Doğalgazlı Çay Kazanı Seçimi Elektrikli Çay Kazanları

Çay Kazanı Özellikleri Tüplü Doğalgazlı Çay Kazanı Seçimi Elektrikli Çay Kazanları

Çay kazanları Kendi içerisinde demlik sayısı elektrikli çay kazanı veya tüplü doğalgazlı çay kazanları gibi çeşitler ile ayrılmaktadır.

Tam otomatik çay kazanı seçimi yaparken kullanımınız için önemli olan seçimleri yapmanız gerekmektedir.Çay kazanı kaç demlikli olacağını kararaştırdıktan sonra yerinizde bulunan elektrik yada tüp veya doğalgaz durumuna göre seçim yapmanız iyi olacaktır.

ÇAY KAZANI ÖZELLİKLERİ TÜPLÜ DOĞALGAZLI ÇAY KAZANLARI VE PLEYTLİ ÇAY KAZANI

Elektrikli çay kazanları ile lgili yazımızı inceleyip tüm özelliklerini detaylı öğrenebilirsiniz.Ürünler kendi içerisinde gruplandırılabilir.Örnek bir çay kazanı seçimi şablonu oluşturarak başlayalım.Sizin için yol göstereceğini düşünüyoruz.

İKİ DEMLİKLİ ELEKTRİKLİ VE GAZLI ÇAY KAZANI

Elektrikli Doğalgazlı Bakır Çay KazanıElektrikli Doğalgazlı İki Demlikli Çay Kazanı

Elektrikli ve Doğalgazlı çay kazanı 

Yukarıda görseli aktarılan ürünler aynı özelliklerde iki demlikli bakır çay kazanı  dır.Ürünlerin arasında bir fark bulunmaktadır.Kahveci gözü bir üründe iptal edilmiş diğer üründe kullanılmıştır.Ürünler tüplü elektrikli çay kazanı veya doğalgazlı elektrikli çay ocağı kazanı olarak kullanılabilir.

Endüstriyel çay makinesi olarak adlandırılabilen ürünlerin dış kasası farklı seçeneklerde seçilebilir.Özellik olarak bir fark olmayan ürünlerde yer sorunu olan müşterilerimiz için farklı tiplerde üretilebilir.Önden ocaklı çay kazanı olarak da üretilebilir.

Ürünler hem elektrikli ve tüplü çay kazanı yada elektrikli ve doğalgazlı çay kazanı olarak kullanılabilmektedir.

PLEYTLİ ÇAY KAZANI VE ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANLARI 

Gazlı çay ocağı kazanları kadar kullanılan bir diğer ürün tipi ise elektrikli çay kazanları dır.Fiyat olarak gazlı ürünlere göre daha uygun çay kazanı fiyatı bulunmaktadır.Elektrikli ürünler gizli rezistanslı çay kazanı olarak firmamızda üretilmektedir.

Elektrikli Pleytli Çay Kazanı  İki DemlikliElektrikli Pleytsiz Çay Kazanı

Yukarıda resimleri aktarılan çay kazanları elektrikli olarak kullanılmaktadır.Tüplü çay kazanı veya elektrikli doğalgazlı çay kazanı ürünlerinden farklı olarak kahve yapma bölümü pleyt taş ısıtıcılıdır.Bir diğer ürün ise pleytsiz elektrikli çay kazanı olarak üretilmiştir.Yer açısında 12cm kadar kısalmakta olan ürünümüz önden ocaklı olarak da üretilebilmektedir.Sanayi tipi çay ocağı yada endüstriyel çay makinesi arıyorsanız bu ürünlerimiz ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Ortak çay kazanı özellikleri ise;

  • Şamandıralı çay kazanıdır.
  • İzolasyonlu çay kazanlarıdır.
  • Elektrikli çay kazanı özelliği iki ürün tipi için geçerlidir.
  • Üstü açılır çay kazanı olarak kullanılabilir.
  • Termostatlı çay kazanları dır.
  • Tam otomatik çay kazanı dır.
  • Profesyonel çay kazanı dır.
  • Arıtmalı çay ocağı kazanı özellği bulunmaktadır.
  • Buhar kapaklı çay kazanıdır.

ÇAY KAZANI NASIL ALINIR SERVİS KURULUMU VE ÜRÜN TİPLERİ SEÇİMİ 

Firmamızda çay kazanı ve çay makinesine dair tüm ürün çeşitleri bulunmaktadır.Çay kazanı fiyatları olarak imalattan halka satış yapmakta olan firmamız memnuniyetinizi sağlamaktadır.Profesyonel çay kazanlarımız tam otomatik çay ocağı kazanıdır.Elektrikli ve gazlı yada elektrikli çay kazanları tüplü çay ocağı doğalgazlı çay makinesi gibi tüm çeşitleri temininiz mümkündür.

Çay kazanı kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır.Çay kazanı servisi ve yedek parça çay ocağı ürünleri için bulunmaktadır.Aşağıda sıralı listeden ihtiyacınız olan ürün tipine tıklayıp kategoriye ulaşabilirsiniz.

Çay Kazanı Kategorileri

Sizi Maraton Ailesine Bekliyoruz.Maraton çay kazanları Siz İstersiniz Biz 27 yıldır Yaparız.#maratonlandın 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır