Çay Kazanı Seçimi

Çay kazanlarını incelerken farkettiniz ki çok fazla çeşit ve tür bulunuyor.Bu konuda yardım alabilirsiniz bizle iletişime geçerek ihtiyacınız olan ürünü tespit edelim.Bazen büyük ürün size kaar yerine zarar getirebilir veya küçük ürün alıp uğraşabilirsiniz.
Olayı şekillendirmek gerekir ise çay kazanları yerinize ve kullanım yoğunluğuna göre boyutlanır ve üretilir. Bazen ihtiyacınız 3 gözlü bir ürünken 2 demlikli çay kazanı almak size zarar getirebilir çünkü yoğun kullanımda hattınız çay kazanından çıkan suyu karşılayamayacağı için soğuk su ile kalma şansınız bulunmaktadır.

Örneklendirmek gerekir ise ; tek seferde verilen 40 bardak çay ve kazana giren 40 bardak su çay kazanındaki sıcaklık düştü ve elektrik gazı açtınız suyunuz ısınmaya başladı ancak bu ortalama 4dk süre içerisinde çay veremeyeceksiniz oysaki işletmenizde üç demlikli bir çay kazanı olsa böyle bir probleminiz olmayacak veya daha az çay satışı yapan bir işletmeye 3 demlikli bir ürün aldınız bu kazanda bulunan su kütlesi 38lt bandındadır.Siz tek seferde kazanı ısıtıp çay verebilirsiniz evet ancak 3 gözlü çay kazanı altındaki ısıtıcı büyük olduğu için gereksiz yakıt harcaması yapacaksınız.

O yüzden çay kazanı seçimi yaparken bize danışmanızı nacizane öneririz.

Çay Kazanı Gaz Veya Elektrik Seçimi

İşletmenizde Doğalgaz sistemi var ise ürün doğalgazlı olarak bizden seçimini yapabilirsiniz.İşletmenizde eğer doğalgaz yok tüp olarak isterseniz çay kazanı tüplü olarak size gönderilir.Daha sonra doğalgaz geçmek isterseniz ürünü doğalgaza çevirebilirsiniz.Bizi arayıp yardım alabilirsiniz.

İsterseniz elektrikli çay kazanı seçimi yaparak fiyat düşürebilir ve yerinize göre ürün seçebilirsiniz.Elektrikli çay kazanları yakıt olarak Doğalgaz veya Tüplü ürünlere göre biraz fazla yakacaktır.

Daha fazla bilgi için 0216 540 0666

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ulaşın