Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Çay Kazanı Servisi Ve Arıza Giderme Bakım Hizmetleri

Çay Kazanı Servisi Ve Arıza Giderme Bakım Hizmetleri

Çay kazanı arızaları genel olarak belli başlıdır.Çay kazanı rezistans değişimi nasıl yapılır ? yada çay kazanı musluk değişmi gibi pano aksamı sorunları çay kazanı termostat değişimi hizmetleri sıklıkla karşılaşılan ürün problemleridir.Şamandıra ayarı gibi durumlar çözümü basit ancak destek gerektiren konulardır.

Çay kazanı musluğu nasıl sökülür ile ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Firmamızın servis ekiplerinin tüm markalar için verebildiği teknik servis hizmetleri nelerdir?

  • Çay kazanı rezistans değişimi
  • Çay kazanı musluk değişimi
  • Çay kazanı termostat değişimi
  • Çay kazanı pano değişimi
  • Çay kazanı şamandıra değişimi
  • Çay kazanı delik tamiri 
  • Çay kazanı ocak revizyonu
  • Çay kazanı iç hazne değişimi

Gibi yani tüm çay kazanı arıza hizmetleri tarafımızca çay kazanı yedek parçaları ile karşılanmaktadır.Kullanılan ürünler bir çay kazanı için alabileceğiniz en üst düzey kalitede parçalardır.

Çay Kazanım Çay Makinem Isıtmıyor Ne Yapmalıyım ?

Çay kazanı ısınmamasında karşılaşılan en direk problem rezistans deformasyonudur.İşlevini kaybeden rezistans ısıtma yapmaz.Bu durum rezitansız genellikle susuz çalıştırılması ile yaşanmaktadır.Bir diğer etken ise termostat bozulmasıdır.Özelliğini kaybeden çay kazanı termostatı dereceyi belirleyemediği için güç yönlendiremez.Diğer etmenler ise kablo yanması,soket paslanması gibi sıralanabilir.

Patlak RezistansYukarıda görseli aktarılan ürün patlak çay kazanı rezistansıdır.Burada patlamaktan kasıt ürünün hatlarının bozulması ve güç hatlarının dışarıya salımıdır.

Çay makinesi ve çay kazanı servis hizmetleri için 0541 781 6737 nolu whatsapp hattından yardım alabilirsiniz.

Çay Kazanım Su Kaçırıyor Çay Makinem Delindi mi ?

Çay kazanı veya çay otomatı yada çay makinesi gibi ürünler zaman ile kireç faktörünün büyük etkisi ile delinebilmektedir.Düzenli temizliği yapılmayan ürünler delinmeye muhtaçtır.Çay kazanım su kaçırıyor gibi sorunları olan müşterilerimiz için bir yazımız bulunuyor bu yazıyı inceleyebilirsiniz.Destek hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Tüm problemleriniz çözümü için bizden destek alabilir sıfır çay kaznanlarımızı inceleyebilirsiniz.Sizi Maraton Ailesinde Görmekten Mutluluk Duyarız.

0216 540 0 666 / 0541 781 6737

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır