Çay Kazanı Tavsiyesi 2020

Çay Kazanı

Çay tüm kültürlerin ortak noktalarından biridir.Demleme şekli yaprak kullanımı gibi etkenler ile kültürlere göre çeşitleri ayrılmaktadır.Çay ve su denklemi değişmez ancak kültürü değişmektedir.İhtiyaçlara göre çay kazanı modelleri ve çeşitleri değişmektedir.Size çay kazanı tavsiyesi 2020 yılı için en güncel modeller ile aşağıda belirtilmiştir.

Çay Makinesi Tavsiyeli Ve Kullanım Yerleri

İlk olarak anlam karmaşasından kurtulmamız gerekiyor.Satıcıların yanlış isimlendirmesi dolayısı ile ürünler karıştırılabiliyor.3 farklı çeşit için de isimleri görselleri ile birlikte belirtilmiştir.

Çelik Çay Kazanı

Dışı paslanmaz çelik olan ürünlerdir.Çok fazla türevi bulunan bu ürün izolasyonsuz ürünlerdir.Isı kaybı yaşatabilir.Yoğun kullanımlı yerler için paslanmaz çay kazanı önerilmemektedir.
Elektrikli,gazlı,ocaklı, ocaksız gibi çeşitleri bulunmaktadır.En çok tercih edilen modeli elektrikli çelik çay kazanıdır.Ürün izolasyon olmaması sebebi ile aktif kullanımda fazla yakıt yakmaktadır.Sabit sıcaklıkta kendini tutamaz.Yoğun işletmelerin alması fiyat olarak avantajdır ancak ilerleyen süreçte zarar olabilir.Çok yoğun durumlarda krom esneme yapabilir delinmesi durumunda ürün hurdaya ayrılacaktır.

Bu ürünlerin kullanılması gereken yerler 25-30 kişilik belli saatlerde çay aktivesi olan veya aralıklı kullanım yapılan yerlerde kullanılması uygundur.Aktif çay,satışı yapan firmalar,işletmeler için uzun vadede problem yaşatabilir.

Çay Otomatı

Genel olarak otel,küçük atölyeler,yemekhanelerde kullanılmaktadır.Bu ürünle ilgili yapılan en büyük hata susuz çalıştırmaktır.Susuz çalışması durumunda ürün rezistansı deforme olacak ve çalışmayacaktır.Çay satışı yapan yerlerde kullanmak çok büyük bir hatadır.Yetersiz kalacaktır.12Lt gibi bir Litre hacmine sahip ürünün 12Litresini de kullanamazsınız 8Lt gibi bir orantı kullanılacaktır.Ürün üzerine su eklemesi yaptığınızda suyunu soğuyacak ve süre kaybı yaşayacaksınız.

Çay otomatı elektrik ile çalışır gazlı modelleri bulunmamaktadır.

Bu ürün için kullanılması gereken yerler müşterinin kendi çayını aldığı işletmelerde büyük kapasiteli ürünleri,Atölyelerde 10 Kişi altı çalışan işletmeler gibi belli saatte çay aktivitesi olan noktalarda kullanılabilir.

Çay Otomatı

Çay Makinesi

Yapılan en büyük hatalardan biri çay makinesi seçimidir.Çay Makineleri kalabalık firmalarda ofislerde kullanılmaz.Bu ürünler sürekli 10-12 saat kullanıma uygun değildir.Kabloları bu akımdan yıpranmaktadır.Problem yaşamanız sebebi budur.Tekil çalışan 1-5 kişi arası işletmeler,ofisler vb yerlerde kullanılabilir.İşletmenizde personel sayınız aktivite oranınız önemlidir.

Çay makinesi yukarıda belirttiğimiz ürünlerin muadili değildir.İşletmelerde kullanılması hatadır.

Çay Makinesi

Çay Kazanı

Elektrikli,Doğalgazlı,Tüplü çeşitleri bulunmaktadır.Bu ürünler kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır.Su doldurmanız gerekmez otomatik alır.Her kişi sayısına göre çeşidi bulunmaktadır.Servis garantili ürünlerdir.

Isınınca kapatır,izolasyonlu olup ısı kaybı yaratmazlar eğer 30Kişi veya üstü yada çok aktif çay içişi,sıcak su alışı oluyor ise kesinlikle kaar edeceğiniz ve rahat edeceğiniz ürünlerdir.

Çay Kazanı size özel üretilebilecek üründür.Doğru bir satış temsilcisi ihtiyacınızı anlar ise size uygun ürün iletecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ulaşın