Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Çay Kazanı Ve Çay Otomatları Satış Ve Teknik Servis Kurulum Yardımı

Çay Kazanı Ve Çay Otomatları Satış Ve Teknik Servis Kurulum Yardımı

Çay Kazanları Online Alışveriş Çay Otomatı Ve Çay Makinesi Bakır Çay Kazanı Satış Ticaret Sitesi

Maraton Çay Kazanları Online Alışveriş Sitesi Olan caykazani.com E-Ürün Listesi Ve Çay Makinesine Dair herşeyi bulabileceğiniz bir web sitedir.

Web Site Ürün İçeriği Sıralamak Gerekirse;
Çay Makineleri,Çay Otomatları,Profesyonel Çay Kazanları, Çay Kazanı ve Çay Makinesi Yedek Parçaları ile Elektrikli Tost Makinesi gibi ürün çeşitleri bulunamaktadır.

Çay Kazanı Ve Çay Makinesi İmalatı Yapıyormuyuz?

Evet özel siparişleriniz için imalat ve tedarik imkanımız bulunmaktadır.Elektrikli Ve Gazlı Tüm Çay kazanı çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Bakır Çay Kazanı Ürünleri için özel logo ve yazı işlenebilmektedir.

Çay Kazanı Ve Çay Makinesi Teslimat Ve Kurulum Nasıl Yapılıyor ?

Ürün sipariş verdikten sonra sizin ile firmamız personeli iletişime geçecektir.Ürünler çoğu şehir dışı illere kurulu gönderilmektedir.Ürün kurulumu için video ve görüntülü destek hizmetleri bulunmaktadır.

Ürün kurulumları çok basittir.Ürünün Gaz Bağlantısını yapıp ürün ile gönderdiğimiz su hortumunu su hattınıza taktıktan sonra geriye sadece Fişe Takıp Çalıştırmanız Kalıyor.

İstanbul,Bolu,Zonguldak,Düzce,Sakarya,Tekirdağ,Kocaeli, içi genel olarak firmamız tarafından teslimat ve kurulum servis hizmeti verilmektedir.

Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Ürün Çeşitlerimiz Çay Otomatları, Çay Makineleri, Profesyonel Çay Kazanları, Çay Kazanı ve Çay Makinesi Yedek Parçaları, Tost Makineleri Gibi ana başlıklara ayrılmaktadır.

Ürün içlerinde bardak sayısına göre otomat , litre hacmine göre çay makinesi, demlik ve dış görüntü eklentisine göre profesyonel çay kazanları ayrılmaktadır.

TAKSİT İLE ÇAY KAZANI VE ÇAY MAKİNESİ ALABİLİRMİYİM?

Evet Tüm Ürünleri 3-6-9-12 Taksite kadar alabilirsiniz.Ürün Alışverişi sırasında kart bilgileri giriş panelinde taksit seçimleri gözükecektir.

ÜRÜNLERİ YERİNDE GÖRMEK ELDEN TESLİM ALMAK İSTEYENLER İÇİN 

Tüm ürünleri yerinde almanız ve firmada ödeme yapmanız mümkündür.Mağaza canlı görmek için adresimiz;

Altınşehir Mahallesi,Kumru Caddesi,No:46 Ümraniye/İstanbul Telefon İletişimi : 0216 540 0 666 Whatsapp İçin : 0541 781 6737 

Mail: info@caykazani.com

 

Yukarıda bulunan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Türkiye İçin Kargo Hizmeti Bulunmaktadır.Sizi de Bekleriz...

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır