Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Elektrikli Semaverler Çaycı Ve Otomatlar Çeşidi Fiyatları Modelleri

Elektrikli Semaverler Çaycı Ve Otomatlar Çeşidi Fiyatları Modelleri

Elektrikli Semaverler ve çaycılar ofisler,bürolar,cafeler gibi işletmelerde kullanılan 50 ve daha az çalışan,tüketici yoğunluğu olan yerlerde tercih edilmekte olan bir ürün çeşididir.

Elektrikli semaver fiyatları genel olarak litre hacmine ve ürün malzeme kalitesine göre değişmektedir.Ürün tipi kendi içerisinde gruplanmakta olan ve aslında tam olarak isim verilememiş bir ürün grubudur.Çay otomatı , çay makinesi , elektrikli semaver ,elektrikli çay ocağı ve çaycı gibi daha bir çok isme sahip olan ürün aslında çay makinesi olarak gruplandırmak net olacaktır.

ELEKTRİKLİ SEMAVER MODELLERİ ÇEŞİTLERİ ÇAYMATİK TÜRLERİ ÇAY SEMAVERİ ÜRÜN MODELLERİ ÇAY OTOMATLARI

Elektrikli semaver modelleri daha çok üstten demlikli çay makinesi çift musluklı çay otomatları gibi kendi içerisinde gruplanan ürünler sizin seçiminize göre konumlanacak özünde aynı tip ürünler olan çeşitlerdir.

Demlikli çay makinesi almak isteyen müşterilerimize yani demlik ile dem yapmak isteyen kullanıcılar için görselde bulunan ürün demlikli elektrikli semaver ürünüdür.Kendi içerisinde marka,ürün tipi gibi gruplandırılmaktadır.

Elektrikli semaver çaycı çay semaveriÇay makinesi elektrikli semaver

Görselleri iletilen çay semaverleri demlikli ürün tipidir.Ürün üzerinde demlik ve alt haznede su bulunmaktadır.2LT den 7Lt ye kadar çeşitleri bulunmaktadır.

Diğer bir ürün grubu olan çay otomatı 40 Bardaklık otomat,80 bardak,120 bardak,160 bardak çay makinesi,250 bardak çay otomatı gibi daha farklı boyutlarda da olabilmektedir.Ürün bir musluktan çay diğer musluktan ise su akıtımı yapan çeşittir.Ürün çay demleme haznesi içerisinde bulunmaktadır.Çay demleme haznesi musluk ile bağlantılıdır.

Çay Otomatı Elektrikli Çaycı

Termostatlı olan ürün ısınınca kapatır soğuması durumunda kendini açar.Elektrikli çay otomatı çaymatik fiyatları 220TL den başlamaktadır.Boyut ve ürün bardak sayısına göre fiyat yükselmektedir.Ürün litre hesabı örnek olarak 120 Bardak çay makinesi 12LT 80 Bardak çay otomatı 8LT su hacmine sahiptir.Maraton Çay Kazanları Çay Makinesi Ve Çay Otomatı Üreticisi Satıcısıdır.

Elektrikli çaycı fiyatları ve çay otomatı fiyatları imalattan halka olarak satıştadır.

Elektrikli Semaver Çaycı Çay Makinesi

Ketıl tipi olan ürün alt ısıtıcı ve üst demlik ile çok fazla kullanılan bir üründür.Elektrik özelliklidir.Alt ısıtıcı olarak kullanılabilir.Çelik çay makinesi ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

ELEKTRİKLİ SEMAVER FİYATLARI ÇAYMATİK FİYATI ELEKTRİKLİ ÇAYCI FİYATLARI 

Elektrikli semaver fiyatları yukarıda belirttiğimiz ürün tipi ve çeşitlerine göre ürün gamına göre değişkenlik gösterebilmektedir. caykazani.com web sitemiz üzerinden tüm çeşitleri inceleyebilirsiniz.Çaymatik fiyatları ve çay otomatı tipleri ürün kalitesine göre değişkenlik göstermekte olup 100TL den aynı ürün tipi 300TL kadar ürüne rastlayabilirsiniz.Elektrikli çaycı fiyatları gazlı çay kazanlarına göre daha uygun bir ürün tipidir.Firmamızın çay makineleri ve çay otomatları kategorilerinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİKLİ SEMAVER TAMİRİ ÇAY MAKİNESİ SERVİSİ VE ÇAYCI TAMİRİ HİZMETİ

Elektrikli semaver ve çay makinesi tamiri firmamız destek hizmetinde bulunmaktadır.En çok rastlanan durumun olan rezistans değişimi, musluk değişimi,çay makinesi musluğu gibi ürünlere yedek parçalar kategorimizden ulaşabilirsiniz.Çay makinesi ve elektrikli semaver Caykazani.com dan alınır destek sonsuz karşılanır.
 

 
 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır