Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Endüstriyel Çay Makinesi Çeşitleri Kazanlı Çay Makineleri Şamandıralı Çay Kazanları

Endüstriyel Çay Makinesi Çeşitleri Kazanlı Çay Makineleri Şamandıralı Çay Kazanları

ÇAY KAZANI SEÇİMİ NASIL YAPILIR ? EN İYİ ÇAY KAZANI HANGİSİ ? ŞAMANDIRALI SANAYİ TİPİ ENDÜSTRİYEL TİP ÇAY KAZANLARI VE BÜYÜK ÇAY MAKİNELERİ

Çay Kazanı isim ve çeşit problemi nedeninden ötürü çay makineleri ve çaycılar ile karıştırılmaktadır.

şamandıralı çay kazanı

Yukarıda resmi belirtilen ürün şamandıralı sanayi tipi çay makinesi izolasyonlu ve tam otomatik profesyonel ürünlerdir.Suyunu kendisi alır ve ısınınca kapanır soğuması durumunda kendini açar.28LT den 100LT ye kadar çeşitleri bulunmaktadır.Dışı paslanmaz çay kazanı yada bakır çay ocağı gibi çeşitleri bulunan ürünün farklı tasarım ve desenler ile karşınıza çıkabilir.

ENDÜSTRİYEL ÇAY MAKİNESİ

İşletme, cafe, kıraathane, fabrika, ofis, büro vb çay makinesi yada çay kazanı kullanımının aktif olduğu işletmeler için uygun endüstriyel çay makinesi ürünü bazı çeşitleri ile aşağıda belirtilmiştir.Şamandıralı ve arıtmalı şeklinde tercih edilen ürün genel olarak elektrikli ve gazlı yada yalnız elektrikli olarak üretilmektedir.

Endüstriyel Çay Makinesi

Firma bünyemizde tüm çay kazanı ve çay makinesi çeşitleri satıştadır.Üretimimiz geniş kapsamlı olup tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün yelpazesine sahiptir.

BÜYÜK ÇAY MAKİNESİ

Aynı ürünün halk arasında kullanılan isimlerdendir.Büyük çay makinesi yukarıda belirttiğimiz ürün tipi olarak adlandırılmaktadır.Kazanlı çay makinesi olarak üretilen ürünler büyük çay makinesi yani endüstriyel çay makineleridir.

En küçük 28LT olan bu ürün iki demlikli,üç demlikli, dört gözlü olarak da çeşitlendirilebilir.Farklı boyutları isteğe özel tiplerde olabileceği gibi tek demlikli olarak de üretilebilmektedir.

kazanlı çay makinesi

Yetkili servis tarafından kurulumu yapılan ürünlerimiz kolay kullanımlı olup uzun süreli kullanılır.

Büyük bir rahatlık olan çay kazanları ve çay makinelerimiz ile ilgili çeşitleri web sitemizde detaylı inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır