Kaliteli Çay Kazanı Seçimi

Çay Kazanı, seçiminde bazı markalar kafanızı karıştırabilir.Firmaların gereksiz marka bedeli ücreti yüzünden çok yüksek fiyatlara ürün almanıza gerek bulunmamaktadır.Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli konu CE belgesi ve Gazmer onayıdır.

Çok fazla ara üreticinin olması sektöre zarar vermekte olup cebinize de zarar vermektedir.Ürün satışı sırasında maksimum firmalar arasında oynayabilecek tutar 300TL-500TL arasıdır.Uçurum fiyat farkı olan ürünlerin sıfır olmadığı veya farklı bir ürün olduğu düşünülmelidir.

Çay Kazanı Nereden Alınır?

Çay ocağı kazanı, satışı çok farklı yerlerde karşınıza çıkabilecek üründür.İmalatçıların da satışı olduğu gibi ara satıcılar,pazarlamacılar,servisciler,çay satışı yapan işletmeler de çay kazanı satışı yapmaktadır.Fiyat araştırması yaparken kafanızın karışmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.Bilgi sahibi olmayan satıcılar kafanızı karıştırabilir.

GAZMER KAYITLI ÇAY KAZANI CE SERTİFİKALI ÇAY OCAĞI KAZANI

Firmamızdan alacağınız tüm çay kazanları Gazmer onaylı olup CE belgeli ürünlerdir.Gaz açılışı sırasında problem yaşamamak için kesinlikle ürünün sertifikası olması gerekmektedir.Sertifikası olmayan ürüne açılış yapılmaz ve yeni ürün almak zorunda kalabilirsiniz.

Gazmer kayıtlı cihaz Doğalgaz uyumlu çay kazanı olmak zorundadır.Demlik sayısında göre etiket ürünü değişebilir.Tüplü çay kazanı için Gazmer açılışı gerekmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ulaşın