Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Kumda Kahve Makinesi Çeşitleri Standlı Kumda Kumda Kahveler Ve Kumda Kahve Fiyatları

Kumda Kahve Makinesi Çeşitleri Standlı Kumda Kumda Kahveler Ve Kumda Kahve Fiyatları

Son dönemin trend ürünlerinden olan kumda kahve makinesi kumun ısıtılması sonucu kum içerisinde olan cezvenin ısınmasının akabinde kahvenizin oluşumu ile tamamlanır.Kumda kahve makineleri boyut,tür ve tip gibi etkenler içinde kendinden ayrılır.Ev , Cafe , Ofis için kumda kahve bulumaktadır.

KUMDA KAHVE MAKİNELERİ VE ÇEŞİTLERİ KUMDA KAHVE KUMU ÖZELLİĞİ 

Elektrikli kumda kahve makinesi ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.Elektrik için özel amper arttırmaya gerek kalmadan istediğiniz yerde kullanılabilir.Elektrik özellikli bu ürün için firmamızın maraton kumda kahve makinesi ev tipi kullanıma uygun bir üründür.kumda kahve makinesi

Görselde bulunan ev tipi kumda kahve fiyatı 300TL olarak satışta olan bir üründür.Ürünün boyutuna göre fiyatları değişmektedir.

Stantlı kumda kahve makinesi dış görüntüsü şıklığı ve heybeti ile genel olarak cafelerin kullandığı bir ürün tipidir.Ürün üzerine işlenebilen logo desen ekstraları ile şahısa özel bir ürün olabilmektedir.Kumda kahve makinesi özel boyutlarda ve ölçülerde üretilebilmektedir.

Standlı Kumda Kahve Makinesi

Görselde bulunan kahveci güzeli ürünü 225CM Yüksekliğe sahiptir.Bu yükseklik kubbe dahil bir ölçüdür.110Cm uzunluğa sahiptir.Ürünün daha büyük veya daha küçük kumda kahve üretimi mümküdür.Kahveci güzeli ürünü standlı kumda kahve üzerinde çay kazanı da kullanılabilir.Stantlı kumda kahve makinesi fiyatları 4500TL den başlamaktadır.

Stantlı Kumda Kahve Makinesi

Kumda kahve makinesi kumu standart kumların dışında çok ince bir kumdur.Mikron kalınlığında bir kum türü olduğu için çabuk ısınır geç soğuma yapar.Kedi kumundan daha ince bir kum türüdür.
Kumda kahve makinesi kumu

Standart bir kum ile kahve makinesinde performans alamazsınız.Bu ürünler elektrik özelliklidir.Odunlu veya kömürlü kumda kahve modelleri de bulunmaktadır ancak kullanım zorluğu sebebi ile pek tercih edilmemektedir.

Maraton çay kazanları kumda kahve makinesi üretimi ve imalatı yapmaktadır.İstenilen boyut ve türde üretimi mümkündür.Piyasada kullanabileceğiniz ürünlerden kaliteli performans ürünleridir.

Sizi de Maraton ailesine bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır