Oteller İçin Çay Kazanı Seçimi

Oteller için çay kazanı seçimi kritik bir konudur.Yoğunluğa göre belirlenen bu kriter sizin sorun yaşamamanız için önemli bir olaydır.Bazı işletmelerin yaptığı en büyük hata olan çelik çay kazanı seçimi uzun vadede baş ağrısı yaşatmaktadır.Çelik ürünlerde kullanılan kromun zamanla sıcaklık nedeni ile esnemesi ürün delinmesine ve yolda kalmanıza sebep olmaktadır.Delinen bir krom ürünü tekrar kaynatıp kullanmanız bir hafta içinde sizi aynı sorunu yaşatacaktır.

Hangi Çay Kazanı Türünü Seçmeliyim?

Çay kazanı, seçiminizi belirleyecek ana faktör müşteri potansiyelinizdir.Eğer müşteri durumunuz 40 kişiden az ise iki demlikli bir ürün işinizi görecektir.Ancak 50-100 arası değişken ise üç demlikli bir ürün önerebiliriz.Ürün içerisinden çıkışı yapılan ani su durumunda ürün kendi suyunu otomatik alacaktır ancak iki demlikli bir üründen çıkan 40 bardak su bir anda giren soğuk su ile kazan içerisinde su soğuyacak olup ısınması zaman kaybı olacaktır.Üç demlikli veya daha fazla demlikli üründe bu çıkış yapılan su ısıya çok büyük bir kayıp yaşatmayacaktır.

Eğer çok büyük bir otel ise 5 veya 6 demlikli çay kazanlarına yönlendirebiliriz.Bunun net size uygun ürünü bulabilmemiz için bizim ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.Yanlış seçim yapmanız sizi yolda bırakabilir.Paranız israf olmasın.

Çay Kazanı Yakıt Seçimi Ne Olmalı?

Tüplü Çay Kazanı, yakıt olarak artık eskisi kadar popüler olmasa da yine doğalgaz olmayan bölgelerde kullanılmakta olan bir üründür.Yakıt olarak doğalgaza göre biraz daha maliyetli olsa da ısı gücü etkili bir üründür.

Elektrikli Çay Kazanı, tüp veya doğalgaz kullanmayan işletmeler için çözümdür.Eğer yoğun bir işletme iseniz çift rezistanslı bir çay kazanı almanızı öneriyoruz.Tek rezistanslı bir çay ocağı kazanı yoğun durumlarda yetmeyebilir.

Doğalgazlı Çay Kazanı, tüplü ürünleri artık azaltan ürün yakıt ve tüketim olarak en mantıklısıdır.Hem ısı gücü hem tüketimi diğer ürünlere göre daha azdır.Doğalgazlı ürünlerimizi öneriyoruz.

Gaz özellikli çay kazanları incelemek için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ulaşın