Makaleler » Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Çay Otomatları » Elektrikli Çaycılar İle Çay Makineleri Sanayi Tipi Çay Kazanları Ve Çay Kazanı Kahveci Kazanı

Elektrikli Çaycılar İle Çay Makineleri Sanayi Tipi Çay Kazanları Ve Çay Kazanı Kahveci Kazanı

ÇAY KAZANI SEÇİMİ SANAYİ TİPİ ÇAY KAZANI VE KAHVECİ KAZANI İLE ÇAY MAKİNELERİ SEÇİMİ NASIL YAPILIR? EN İYİ ÇAY KAZANI HANGİSİ? ÜRÜN NASIL SEÇİLİR?

Çay kazanı seçimi yapılırken en büyük hata yanlış tüketim kişisi,su litre hacmi hesaplaması ve akabinde gerçekleşen rezistans problemleri, çabuk yıpranma, kablo problemleri gibi değişmektedir.

Çay Otomatları, Elektrikli Çaycı Ve Çay Makineleri, Profesyonel Çay Kazanları, Elektrikli Profesyonel Çay Kazanları Ve Çelik Çay Kazanı olmak üzere 5 farklı grupta ürünleri çeşitlendirebilir.Bu ürün çeşitleri hakkında bazı bilgileri hangi çay makinesi seçilmeli ? Uygun Fiyatlı Çay makinesi ve çaycı yada ofis,büro,otel,kahve tipi çay kazanı ve çay ocağı kazanı çeşitleri ile başlayalım.

ÇAY MAKİNESİ NASIL SEÇİLMELİ ELEKRİKLİ ÇAYCI MODELLERİ NELERDİR? 10 KİŞİYE KADAR HANGİ ÇAY MAKİNESİ SEÇİLMELİ NE ALINMALIDIR?SANAYİ TİPİ ÇAY KAZANI SEÇİMİ VE ÇAY OCAĞI KAZANLARI İLE ENDÜSTRİYEL ÇAY MAKİNESİ

Çay makinesi ürünü için düşündüğümüz kişi sayısı 10 kişi veya daha altı bir rakam ise 5 kişiye kadar olan rakam için Kettle Tipi Çay Makinesi Elektrikli Çaycı ürünü düşünülebilir.Yeterli olacaktır ancak üst rakamlar için hesap şu şekilde yapılmalıdır " her kişi 1 Litre " olarak hesaplanmalıdır.

Üründe yapılan yanlış litre seçimi sizi rezistans problemleri ile karşı karşıya bırakacaktır.

10 kişiye kadar olan seçimde 60 Bardak Yada 80 Bardak Çay Otomatı Yeterli Olacaktır. Çay Otomatları İçeriden Demlenen Çift Musluk Çıkışı Olan Ürünlerdir.

Çay Otomatı Ve Çay Makinesi Seçimi Nasıl Yapılmalıdır Konusu İle İlgili Bilgilendirme Videosu Aşağıdadır. Çay Makinesi Çeşitleri Ve Elektrikli Çaycı ürünleri için tıklayınız

10 Kişiden fazla çay kitlemiz var ise burada seçim yapmamız gereken ürün ve ürün çeşitleri değişmektedir.Ürün kategorilerimizde olan çelik kazanlar ve daha büyük boyda olan çay otomatları ihtiyacınızı karşılayacak ürünlerdir.Demlikli çaycılar kettle tipi çay makineleri yarardan çok zarar verecektir yanlış ürün seçimi yapmış olacaksınız.

Çelik Çay Kazanları Yada Paslanmaz Çelik Çay Makinleri 25-40LT olarak iki çeşit ile satıştadır.Bu ürünler üst çift demlikli ve elektrikli ürünlerimizdir.Burda litre seçimi daha önce bahsettiğimiz gibi " her kişi 1 lt " prensibi ile rahat çözüme ulaşacaktır.

Burada yapılan litre hesabı ilk olarak bardak sıcak su ile yıkama ve kupa bardak ile çay ve  boşa akmış su olarak üç ana aşamada hesaplanır.

Paslanmaz Çelik Çay Kazanları için tıklayınız 

YOĞUN TÜKETİM ÇAY KAZANLARI SEÇİMİ PROFESYONEL ÇAY KAZANLARI GAZLI ÇAY OCAĞI KAZANLARI VE SANAYİ TİPİ ÇAY KAZANLARI SEÇİMİ NASIL YAPILIR? DOĞRU ÇAYCI VE ÇAY MAKİNESİ SEÇİMİ

Profesyonel çay kazanları elektrikli ve gazlı olarak yada ikisi ortak kullanım olarak çeşitlendirilmektedir.Bakır Ve Statik Şeklinde iki çeşiti olan çay ocağı kazanları arıtmalı ve izolasyonludur.Diğer tüm ürünlerden farklı olarak şamandıralı sistem sayesinde otomatik su alır ve çok uzun yıllar kullanıma uygundur.Sanayi tipi çay kazanları uzun ömürlü ürünlerdir.

Bakır Çay KazanıElektrikli Sanayi Tipi Çay Kazanı

25LT den 100LT ye kadar 2 demlikli üründen 20 demlikli ürüne kadar üretimi mümkün olan ürünler tam anlamı ile sorunsuz problemsiz üretimler yapabileceğiniz çay kazanı ve çay ocağı çeşitleridir.

Elektrikli Çay Kazanları İçin Tıklayabilirsiniz.

Çay Kazanı Ve Çay Makineleri Elektrikli Çaycılar İçin Web Sitemizde Gezebilirsiniz.İhtiyacınıza uygun bir ürünümüz kesinlikle bulunmaktadır.

Çay Makinesi Ve Çay Kazanları İle İlgili Videolar Aşağıda Paylaşılmıştır.

0216 540 0 666 / 0541 781 67 37/ info@caykazani.com

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır