En İyi Çay Kazanı Hangisi ? Yeni Çay Kazanı Seçimi 2022 Yılı Çay Kazanı Seçimi Nasıl Yapılır

Çay kazanı seçimi yaparken en çok dikkat etmemiz gereken konu kendimize en iyi yararı sağlayacak ürünü bulmaktadır.Bu ürünü ararken en iyi çay kazanı hangisi sorusu aklınıza gelmesi normaldir.

En iyi çay kazanı diyebilmemiz için marka ayrımından önce ürünü nerede kullanacağımız,kaç kişiye hitap edeceği burada en önemli faktörlerden biridir.
Kişi sayısı yüksek bir işletmeye,otele,okula veya ofisimize çay kazanı alırken her zaman ilk yapmamız gereken ürünü içerisinde sabit su kalması gerektiğini unutmamaktır yani 20 kişilik bir işletmeye 10lt çay kazanı almak büyük bir hata olacaktır.Ürünün rezistans deformasyonları genel olarak ürünün susuz kalmasından kaynaklanmaktadır bu durum ise çok su çıkışı az su girişi dengesinden dolayı oluşmaktadır.

HANGİ ÇAY KAZANI BENİM İÇİN EN UYGUNU NASIL ANLAYACAĞIM ?

Burada biz sizin çok büyük yada çok küçük bir çay kazanı almanıza yönlendirme yapıyoruz. Kullanan sayısı 15-20 altın olan firmalar işletmeler veya diğer kuruluşlar için paslanmaz çelik çay kazanları uygun olabilir ancak iş güvenliği için burada ürünün dışarı ısı veriyor yani izolasyonsuz çay kazanı modeli olduğunu unutmamak gerekiyor.Fiyat olaran uygun fiyatlı çay kazanı modeli olan bu ürünlerimiz ihtiyacınızı karşılayacaktır.Cafeler,kahvehaneler restaurantlar için bu çay kazanı tipi uygun olmayacaktır.

PASLANMAZ ÇELİK ÇAY KAZANI

Cafe , kahvehane veya restaurant için en uygun çay kazanı modeli profesyonel şamandıralı çay kazanlarıdır.İşletmelerde sürekli su giriş ve çıkışı olacağı için ürünün soğumaması veya susuz kalmaması çok önemlidir.Otomatik şamandıralı bir çay kazanı bu ihtiyaçları karşılayacaktır.

Otomatik çay kazanları kendi içerisinde bakır çay kazanları veya statik olarak iki tipi çay kazanıdır.Bu ürünlerin özellik farkı bulunmamaktadır.Bakır ürünler dışı tamamen bakır işlemeli çay kazanıdır.Statik boyalı çay kazanları fırında özel olarak boyanmış çay kazanı tipidir.

Ürünler izolasyonlu olarak üretildiği için dışarıya ısı vermez ve profesyoneldir.Tam otomatik olması ve şamandıralı çay kazanı olması tercih edilmesinde önemli bir etkendir.

Bu ürünleri seçerken özellikle çay kazanı ce belgeli olması çok dikkat edilmesi gereken ve olmazsa olmaz durumdur.

İki ürün tipi olarak bakır ve statik boyalı çay kazanıdır.Statik boyalı çay kazanları farklı renklerde üretilebilmektedir.

Çay Kazanı Yakıt Seçimi Hangisi Olmalıdır ?

Çay kazanları yakıt seçimi sizin kullanımınıza göre ve işletmenizin durumuna göre seçilmesi gereken durumdur.

Elektrikli ve gazlı çay kazanları aynı anda gaz ve elektrik yada yalnız elektrik kullanım imkanı sağlamaktadır.Ürün ilk satış sırasında tüplü veya doğalgazlı olarak çıkar daha sonrasında ürün tüplü ise doğalgaza , doğalgazlı ise tüpe dönüştürülebilir.Yeni çay kazanı almaya ihtiyaç yoktur.

Yalnız elektrikli bir çay kazanı daha sonra gaz ile kullanılamaz veya dönüştürülemez

EN İYİ ÇAY KAZANI NASIL ANLAŞILIR ? EN İYİ ÇAY KAZANI SEÇİMİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Çay kazanı seçimi dikkat edilmesi ve öncelik verilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır.Bu öncelikleri sizin için aşağıda sıraladık.Sizin daha doğru bir ürün almanız için biz yardımcı olmaya çalışacağız . İşte en iyi çay kazanı sonucuna ulaşabileceğiniz bazı sorular ;

  • Çay Kazanı Ce Belgeli Mi ?
  • Çay Kazanı Gazmer Onaylı mı?
  • Çay kazanı Üstü Açılır mı?
  • Çay Kazanı Servisiniz Var mı?
  • Çay Kazanı Garantisi Var mı ?
  • Çay Kazanı Garanti Belgesi Var mı?
  • Çay Kazanı Delinmeye Karşı Garantili mi?
  • Çay Kazanı Yedek Parça Desteği Bulunuyor mu?
  • Ürünleri Yerinde Görebilirmiyiz?

Gibi bazı ana soruları sorabilirsiniz.

Firmamız burada size İmalattan Satış ve sorunsuz servis desteği vermektedir.Tüm yedek parça ürün çeşiti özel ürün üretimi gibi etmenleri karşılamaktadır.Firmamız bünyesinde çay kazanı çeşiti ve türlerine dahil çok fazla ürün gamı bulunmaktadır.Biz burada En İyi Çay Kazanı Olduğumuzu düşünüyoruz ve sizi de Maraton Çay Kazanları ailesine bekliyoruz.

Altınşehir Mahallesi Kumru Caddesi No:46 Ümraniye İstanbul

TEL: 0216 540 0 666 / 0541 7816737 whatsapp

Referanslar

CE belgesi

Görüşmeyi Başlat
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?